به گزارش خبرگزاری پارسی پوازلرستان ؛ یحیی ابراهیمی  روز جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان ضمن تبریک مناسبت هفته دفاع مقدس ،اظهارکرد: به عنوان پزشک بدون مرز ،تمام توان و انرژی خود را برای  محرومیت زدایی سلسله و دلفان  به کار خواهم گرفت.

او با بیان اینکه  شروع به کار بنده به عنوان نماینده مجلس با  شیوع وانتشار ویروس کرونا همزمان شد ،افزود: متاسفانه  شیوع این بیماری باعث از دست دادن   عزیزان بسیاری شد که به همه خانواده های داغدار تسلیت عرض می کنیم .

ابراهیمی با اشاره به محرومیت ها و حجم مشکلات مردم سلسله ودلفان ،  تصریح کرد: پس  از گذشت چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی   متاسفانه مشکل مردم ما هنوز  نبود آب آشامیدنی، بهداشت و درمان و جاده مناسب است که نشان می دهد  وظیفه داریم به عنوان مسئولین  در رفع مشکلات مردم کوشاتر عمل کنیم.

نماینده مردم سلسله ودلفان در مجلس  شورای اسلامی  با تاکید براینکه  به عنوان نماینده مجلس  به دنبال مطالبات به حق مردم استان هستم ، خاطر نشان کرد: درحوزه استانی یک دستگاه  سی تی  آنژیوگرافی برای استان تهیه شد.

 او با بیان اینکه  موفق به اخذ مجوز برای تاسیس  بیمارستان سوانح سوختگی در استان شدیم، یادآورشد:  متاسفانه استان لرستان تاکنون فاقد چنین ‌بیمارستانی بوده است.

ابراهیمی با بیان اینکه   در حوزه پخش دارو  بزودی عملیات اجرایی اولین شرکت پخش دارویی استان در سلسله آغاز می شود ،گفت:  این درحالیست که تا پیش از این، داروهای استان لرستان از استان همدان تامین می شد.

او همچنین با اشاره به  پیگیری های صورت گرفته  در خصوص راه اندازی داروخانه هلال احمر در استان  از اخذ مجوز داروخانه هلال احمر برای استان در آینده نزدیک خبرداد .

ابراهیمی با اشاره به  تهیه خانه های بهداشت عشایری  ، عنوان کرد:  کانکس هایی به این منظور تهیه شده است که در هرجا که عشایر مسقرباشند به آنان خدمت رسانی  صورت گیرد.

او با اشاره به ایجاد  ۱۰ تخت آی سی یو در بیمارستان سلسله و ۱۵ تخت نیز در بیمارستان دلفان ،گفت: در این مدت دومرکز ۱۱۵ برای سلسله افتتاح ‌شده است.

ابراهیمی در ادامه   با بیان اینکه  تمامی روستاهای شهرستان سلسله تا پایان امسال از نعمت گازرسانی برخوردار خواهند شد ، یادآوری کرد: دلفان دارای  ۵۳۰ روستا است  که  تاکنون به  ۲۲۰ روستا گازرسانی شده  است و امسال بیش از۱۲۰ روستای دیگر آن از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

 نماینده سلسله ودلفان در مجلس خاطر نشان کرد: همچنین  با گازرسانی به تمام روستاهای سلسله این شهرستان به عنوان دومین شهر سبز استان معرفی  خواهدشد.

 یحیی ابراهیمی  با اشاره به استقرار  ۳۰ روستای سلسله و دلفان درنزدیکی  مخزن سد معشوره  از قول مساعد برای گرفتن حقابه این روستاها خبرداد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code