به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجموعه ورزشی شهید دستگردی عصر شنبه با سه هزار و ۱۰۰ متر مربع زیربنا در چهار طبقه و ۷ سالن ورزشی مجزا با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در یکی از کم برخوردارترین محلات تهران افتتاح شد. این مجموعه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت سازمان ورزش شهرداری تهران احداث و تجهیز شده است و افزایش سرانه ورزشی شهروندان منطقه ۱۸ تهران را همراه دارد.

با افتتاح مجموعه ورزشی شهید دستگردی سرانه فضاهای ورزشی ساکنان جنوب غرب تهران به بیش از ۰/۷ مترمربع رسید. این مجموعه دارای ۷ سالن مجزا ورزشی نظیر ورزش‌های توپی، دارت و تنیس روی میز و همچنین بیلیارد، ایروبیک، سالن ورزش‌های چند منظوره و … است.

 امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در این باره پارسی پومه ریزی جهت افزایش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه مجموعه‌های ورزشی پایتخت را به عنوان یکی از راهبردهای جدی در فعالیت‌های این سازمان برشمرد و گفت: این مجموعه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در یکی از محله‌های جنوبی شهر تجهیز شده و در افزایش سرانه‌های ورزشی پایتخت نقش آفرین است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code