به گزارش خبرگزاری پارسی پو در اصفهان، عباس مرادیان در آئین تجلیل از قهرمانان و هیات های برتر شهرستان خمینی شهر با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به آسیب شناسی که در سطح شهرستان خمینی شهر به واسطه کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان داشتیم، پارسی پومه ریزی هایی را انجام دادیم و در ادامه با پارسی پومه محوری پیش رفتیم.

وی ادامه داد: الویت های اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر را در چهار جبهه دسته بندی کردیم تا بتوانیم با اجرای هرچه بهتر اولویت ها، گام موثری را در توسعه ورزش شهرستان خمینی شهر برداریم.

مرادیان با بیان اینکه الویت نخست پارسی پومه ریزی های اداره ورزش و جوان شهرستان خمینی شهر به مبحث “آموزش” تعلق دارد، ادامه داد: در شهرستان خمینی شهر با توجه به زیر ساخت ها و امکانات، تعداد بیشماری از علاقمندان در باشگاه ها و سالن های ورزشی مبحث علمی کردن ورزش را دنبال می کنند.

وی ادامه داد: در چهار سال اخیر پیشرفت قابل توجهی در حوزه آموزش شاهد بوده ایم و یقیناً این پیشرفت ها ادامه دار خواهد بود، سعی کردیم در این مدت بتوانیم وظایفی که بر گردن اداره ورزش و جوانان در حوزه تعلیم و تربیت نیروهای علاقمند را به نحو شایسته انجام دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر با اشاره به مبحث “آمار و اطلاعات” به عنوان دومین الویت اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، تصریح کرد: همانگونه که همگان استحضار دارید در دنیای آمار و احتمالات زندگی می کنیم، خوشبختانه از طرف اداره ورزش و جوانان استان از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری امکانات خوبی در اختیار ادارات شهرستان قرار گرفته است که کار بسیار اثر بخشی بوده است.

وی ادامه داد: جلسه ای که امروز در حال برگزاری است بخاطر ارسال گزارش های خوبی است که از طرف هیات های شهرستان برای اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر ارسال می شود، در سال های گذشته بیشتر شاخص ها در قسمت کیفی قرار داشتند اما در سال اخیر بدلیل فعالیت های آموزش شاخص های کمی نیز رشد چشم گیری را شاهد بوده اند.

مرادیان با ذکر “امکانات و زیر ساخت های شهرستان” به عنوان سومین اولویت اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، تصریح کرد: به همت خیرین ورزش ساز و سیاست های اداره کل ورزش و جوان استان مبنی بر تسریع حضور بخش خصوصی در ورزش باعث ایجاد انقلاب خوبی در ورزش شهرستان خمینی شهر شد.

وی ادامه داد: افزایش ۱۰۰ درصدی را در باشگاه های خصوصی داشته ایم که به همت قهرمانان، پیشکسوتان و علاقمندان به این عدد دست پیدا کرده ایم. با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تا سال ۱۴۰۰ تعداد باشگاه های خصوصی در شهرستان خمینی شهر به استاندارد لازم خواهد رسید، با افزایش فضاهای ورزشی در شهرستان شور و نشاط نیز افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان خمینی شهر با اشاره به مبحث “گروه های داوطلب” به عنوان چهارمین و آخرین اولویت اداره ورزش و جوان شهرستان خمینی شهر گفت: امروزه بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان از طریق گروه های داوطلب برگزار می شود، نه تنها در ورزش بلکه در ارکان های مختلف اجتماعی گروه های داوطلب نقش بسزایی را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: تعدادی از جوانان شهرستان خمینی شهر در قالب گروه همیاران ورزش با هدف همکاری و تعامل بیشتر با مسئولین گرد هم جمع شدند، در گروه همیاران ورزش تعدادی از مسئولین هیات های ورزشی در علاقه مندان به حوزه ورزش حضور دارند، با توجه به شرایط اقتصادی و مزایای متعدد گروه همیاران ورزش، این گروه یک نسخه آزمایشی از آینده هیات های ورزشی است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code