به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ عنایت‌الله آتشی، کارشناس بسکتبال درباره مشخص شدن زمان بازی‌های تیم‌ملی در المپیک ۲۰۲۱ توکیو در گفتگو با خبرنگار پارسی پو عنوان کرد: فعلا پارسی پومه‌های اکثر رشته‌های حاضر در المپیک از سوی کشور میزبان و IOC به فدراسیون‌ها ابلاغ شده ولی اینکه المپیک هم برگزار خواهد شد یا خیر نیز حرف و حدیث‌های فراوانی وجود دارد. اما آنچه که مسلم است این‌که هر گونه عدم پارسی پومه‌ریزی برای ارتقای تیم‌ملی باعث کمبود رشد در آن رشته خواهد شد. چراکه قطعا در این وضعیت بازیکنان هم از نظر آمادگی جسمانی و هم از نظر آمادگی روحی دچار افت خواهند شد. 

او درخصوص بلاتکلیفی فصل جدید لیگ برتر بسکتبال گفت: رقابت‌های لیگ زمینه خوبی است که بازیکنان آمادگی خود را محک بزنند و در ادامه نیز این آمادگی حفظ و یا ارتقا دهند. امیدوارم هر چه سریع‌تر تکلیف لیگ 99 هم مشخص شود و تیم‌هایی که توان مالی خوبی دارند و آمادگی حضور در این سطح از مسابقات را دارند در این رویداد شرکت کنند‌‌. به هر جهت بازیکنان در جریان بازی ساخته می‌شوند و صرفا تمرین خالی برای هیچ تیم‌ملی کارساز نخواهد بود.

آتشی در پایان درباره احتمال تغییر کادر فنی تیم‌ملی توضیح داد: در خصوص ایجاد تغییرات در بدنه تیم‌ملی بهترین تصمیم گیرنده فدراسیون بسکتبال و کمیته فنی است. ما فقط در جریان مسایل حاشیه‌ای هستیم بهتر است نظری ندهیم. به هر حال اگر تغییر به سود تیم‌ملی باشد فدراسیون باید خودش بررسی کند و تصمیم نهایی را بگیرد. 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code