سرپرست اداره امورشعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی گفت: بانک تجارت، ۹۹۵۰ فقره تسهیلات ازدواج در آذربایجان‌غربی پرداخت کرده است.

به گزارش پارسی پو آذربایجان‌غربی، بهرام حفظی سرپرست اداره امورشعب بانک تجارت آذربایجان‌غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در طول سال گذشته ۵۵ فقره تسهیلات به بنگاه کوچک و متوسط به مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال،  بیش از ۹۹۵۰ فقره تسهیلات ازدواج و تامین جهیزیه،  ۴۰۴۳ فقره تسهیلات خرید خودرو و کالای ایرانی، ۱۸۷۷ فقره حمام روستایی، ۱۹ فقره تسهیلات مددجویی به زندانیان و ۲۰۲۰ فقره تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد شهید پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بانک تجارت آذربایجان غربی ۴۵ شعبه و ۴۸۰ پرسنل دارد.

در ادامه این نشست خبری سجاد امام‌وردی مدیر بازاریابی بانک تجارت آذربایجان‌‌غربی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: بانک تجارت با حدود یک هزار و ۶۳۰ شعبه در سراسر کشور سال ۱۳۹۷ بر اساس پارسی پومه‌ریزی‌های انجام شده در راس هرم توسط مدیران ارشد بانک و همیت و تلاش مضاعف کارکنان ، با افزایش سرمایه ۳۹۰ درصدی این بانک به بزرگترین بانک بورسی کشور تبدیل شد.

وی ادامه داد: با توجه به اقدامات مضاعف انجام شده در مدیریت شعب  بانک تجارت آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه اول نسبت به سایر مناطق بانک در کشور در سال گذشته شناخته شد .

امام‌وردی تصریح کرد: ایفای مسئولیت‌های اجتماعی یکی از رسالت‌های بانک تجارت بوده که بر این اساس در بحث آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و همچنین درمان بیماران بی بضاعت قدم‌هایی برداشته شد.

مدیر بازاریابی بانک تجارت آذربایجان غربی افزود: این بانک اقدام به اجرای طرح آسان خرید کرده که استارت اولیه آن در سال ۱۳۹۲ زده شد و فاز تکمیلی آن در سال گذشته اجراء شد با توجه به مزیتهای استراتژیک طرح آسان خرید بانک تجارت در راستای  رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصول و خدمات و همچنین افزایش قدرت خریداران متاسفانه مشکلات اقتصادی از عرضه محصولات توسط تولید کنندگان جلوگیری به عمل آورده است و همچنین از سوی دیگر خریداران نیز نمی‌توانند خریدهای مناسبی داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code