بازیکن سابق تیم ملی فوتبال گفت: خوشبختانه با حضور ویلموتس علاوه بر عملکرد خوب خط دفاعی ما در فاز حمله نیز عالی کار می‌کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو، بهنام ابوالقاسم‌پور، مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درخصوص برد پرگل ملی‌پوشان ایران در بازی روز گذشته مقابل کامبوج در گفتگو با خبرنگار پارسی پو اظهار داشت: این بازی بیشتر یک بازی تدارکاتی برای ملی‌پوشان بود که بتوانند نقاط ضعف و قوت خود را مشخص کنند. درکل عملکرد تیم ملی در بازی دیروز عالی بود و بازیکنان هم در فاز دفاعی و هم در خط حمله توانستند نمایش قابل قبولی داشته باشند.

ملی‌پوش سابق ایران با اشاره به تغییر رویه سیستم بازی شاگردان ویلموتس گفت: ما در گذشته و در زمان کی‌روش در خط دفاعی خوب بودیم ولی کارهای هجومی آنطور که باید انجام نمی‌شد. ولی خوشبختانه با حضور ویلموتس علاوه بر عملکرد خوب خط دفاعی ما در فاز حمله نیز عالی کار می‌کنیم و این موضوع نویدبخش روزهای خوبی برای تیم ملی خواهد بود که بتوانیم در رویدادهای مهم و مقابل تیم‌های بزرگ نیز در گلزنی موفق باشیم.

مهاجم سابق پرسپولیس همچنین درباره حضور بانوان در بازی روز گذشته نیز عنوان کرد: حضور بانوان روی سکوها باعث شد شور و اشتیاق بیشتری در ورزشگاه آزادی ایجاد شود و قطعا در نتیجه تیم نیز بی‌تاثیر نبوده است. روز گذشته دیدیم که بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای بانوان در استادیوم حاضر شدند و امیدوارم که این موضوع در بازی‌های بعدی نیز تداوم داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code