به گزارش خبرگزاری پارسی پوازلرستان ؛ آیت الله سید احمد میرعمادی  نماینده ولی‌فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد  در خطبه های این هفته نمازجمعه خرم آباد ضمن خداحافظی با مردم لرستان گفت: افتخار می‌کنم که بهترین دوران زندگی و جوانی‌ام در خدمت به شما مردم ولایتمدار لرستان سپری شد.

 او افزود:  نامه ای را محضر مبارک رهبر انقلاب نوشته ام که موافقت کنند از این سنگر خداحافظی کنیم، از رهبر عزیز و عظیم الشان که با کناره گیری اینجانب موافقت کردند تشکر می کنم، هر عزیزی که بعد از من خواهد آمد به عنوان نماینده ولی فقیه بهتر و با توان بیشتر به شما خدمت خواهد کرد.

آیت الله سید احمد میرعمادی گفت:  امروز از محضر همه شما مردم شریف، بزرگوار و انقلابی و ولایتمدار و خون گرم لرستان که نسبت به اینجانب نهایت محبت و لطف را داشتید، خداحافظی می کنم. افتخار می کنم که بهترین دوران زندگی ام و جوانی ام در خدمت به شما مردم ولایتمدار لرستان سپری شده است. از همه شما مردم بزرگوار صمیمانه سپاسگذارم.

گفتنی است ؛ اقامه ۵۸۵ نماز جمعه در خرم آباد به امامت آیت الله میرعمادی ؛عضویت  ۴۳۰۰ نفر در مجمع مشورتی جوانان ؛برگزاری ۷۵۰ جلسه تفسیر قرآن ؛سفرهای متعدد به شهرستان ها، شهرها، بخش ها و روستاهای لرستان؛ ساخت چند حوزه علمیه در لرستان؛ توسعه مصلای الغدیر خرم آباد و احداث زائرسرای لرستانی ها در مشهد مقدس از جمله اقدامات آیت الله میرعمادی در طی 12 سال خدمت صادقانه در لرستان بوده است .

 آیت‌الله سید احمد میرعمادی فروردین ماه سال ۸۷ با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد منصوب شد.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code