به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ شادی عبدالوند، عضو تیم بسکتبال شهرداری گرگان، درباره کیفیت سوپر لیگ 98 و کسب عنوان نایب قهرمانی در این دوره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پارسی پو اظهار کرد: لیگ امسال واقعا خوب بود و می‌توانم بگویم که جزو معدود لیگ‌هایی بود که از هر جهت با کیفیت خوبی برگزار می‌شد. از طرفی بسیار خوشحالم که امسال با وجود تعویضی که در پستم داشتم موفق شدم امتیازآورترین بازیکن فصل هم انتخاب شوم.

او با اشاره به کسب نایب قهرمانی تیمش گفت: شهرداری گرگان تیم بسیار خوبی است که واقعا هم پتانسیل قهرمانی را هم داشت اما به هر جهت کرونا باعث شد لیگ نیمه تمام بماند و در نهایت هم بدون انجام بازی فینال تیم قهرمان معرفی شد.

عبدالوند در مورد تمدید قراردادش با شهرداری گرگان افزود: همانطور که گفتم شهرداری تیم خوبی است من شخصا در این یک‌سال در کنار این تیم آرامش داشتم. اما با وجود کرونا هیچ چیز قطعی نیست و باید منتظر ماند و دید که مسئولین چه تصمیمی برای آینده این باشگاه می‌گیرند.

بسکتبالیست تیم شهرداری گرگان با اشاره به بدهی باشگاه هیرو توضیح داد: ما همیشه از حضور اسپانسرها در لیگ بانوان حمایت می‌کنیم و انتظار داریم اسپانسرها هم جذب ورزش بانوان شوند ولی ای کاش در مورد تیم‌های بی تجربه هم همانقدر حساسیت نشان بدهیم. باشگاه هیرو دو سال است 50 درصد از قرارداد ما را پرداخت نکرده و حتی با بی‌تجربگی هم که داشت باعث شد در آن دوره نتوانیم قهرمان شویم و حالا نکته جالب اینجاست که به‌جای بازیکنان در حال حاضر هیرو از این ماجرا شاکی است. به نظرم همانقدر که اسپانسر خوب به توسعه بسکتبال کمک می‌کند، بی‌تجربه‌ها هم نیز به همان اندازه می‌توانند به بسکتبال و لیگ ضربه بزنند.

عضو تیم‌ ملی در پایان درخصوص امضا قراردادهای سفید در بسکتبال گفت: من از 16 سالگی بسکتبال بازی کردم ولی تا به حال قرارداد سفید نداشتم. البته ممکن است بازیکنانی که تازه کار هستند بدون دریافت مبلغی برای یک تیم بازی کنند اما از نظر من هیچ بازیکن بزرگی قرارداد سفید امضا نمی‌کند و در کنار آن باید مسئولین باشگاه هم از تازه واردها حمایت کنند تا انگیزه بگیرند. 4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code