مقام عالی دولت در آیین سالروز ورود رهبری به شهرستان اسفراین گفت:۱۰۵پروژه با اعتباری بالغ بر۹۹۰میلیارد ریال از طرح های مصوب تخصیص صددرصدی داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پارسی پو،فرماندار اسفراین اظهار کرد:استان‌خراسان شمالی در بسیاری از شاخصهای توسعه ای از دیگر استان ها عقب بود که سفر معظم له باعث ایجاد جهش در ایجاد زیرساخت ها در حوزه های گوناگون گردشگری، کشاورزی و صنعت شد.

طاهر رستمی از اتحاد و همدلی مردم استان خراسان شمالی سخن گفت و بیان نمود:مردم غیرتمند خراسان شمالی با اتحاد و همدلی و همراهی با حضور پرشور خود در جریان استقبال از رهبری توطئه های دشمنان راخنثی کردند.

حجت الاسلام سالاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم ضمن اشاره به جایگاه مهم رهبری در بین نظام و مردم اظهار کرد:آنجایی که حرکت و قیام بر پایه رهبری عالم بود ،به پیروزی رسید.

سالاری در ادامه، سفر مقام‌ معظم رهبری را به استان خراسان شمالی منشا خیر و برکت دانست و گفت:ارامشی که امروزه در استان خراسان شمالی حاکم است با عنایت به آثار و برکات معنوی  نتیجه حضور معظم له در استان خراسان شمالی میباشد.

در پایان آیین با حضور مردم و مسئولین تمثال مقام‌معظم رهبری گلباران و با شعر خوانی دختر بچه ۹ساله ای که در زمان ورود رهبری به شهرستان در گوشش معظم له اذان گفته بودند؛ برگزار شد.

قابل ذکر است که در حاشیه مراسم، نمایشگاه “خودت را پیدا کن”با موضوع عکس های ورود رهبری به شهر اسفراین در مصلی به همت شهرداری اسفراین به مدت دو روز برپا شده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code