استاندار کرمان بر تدوین پروپوزال انجام تحقیقی پیرامون میزان باور افراد به نماز از سوی آموزش و پرورش استان کرمان نیز تاکید کرد و گفت: لازم است که در احداث مدارس جدید به موضوع ساخت نمازخانه ها نیز توجه جدی صورت گیرد و در این رابطه در جلسه بعد شورای اقامه نماز استان، گزارشی از سوی سازمان نوسازی مدارس ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری پارسی پو از کرمان؛ محمدجواد فدائی در شورای اقامه نماز استان کرمان افزود: در حوزه اقامه نماز کارهای موثر بسیار زیادی انجام شده و کارهای زیاد دیگری نیز قابلیت انجام دارد که امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده شاهد بهبود هر چه بیشتر نماز در جامعه باشیم.

وی بر برگزاری نمایشگاه های نماز در دو پارک شهر کرمان تاکید کرد و ادامه داد: برای طراحی و نصب تابلوهای تبلیغاتی نیز لازم است یک گروه متشکل از ستاد اقامه نماز، ارشاد اسلامی، حوزه هنری و شهرداری درباره محتوای آن تصمیم گیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور بررسی مشکل برگزاری نماز جماعت در ادارت نیز قرار شد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در جلسه آینده شورای اداری موضوعات مطرح شده و در آن جلسه برای آن تصمیم گیری شود.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه همچنین قرار شد اجلاس استانی نماز در آذرماه سال جاری برگزار شود، ادامه داد: با توجه به اینکه ارزیابی عملرد سال 97 به دلیل نقص در بارگذاری اطلاعات خوب نبوده است، قرار شد موضوع در شورای اداری استان توسط رئیس ستاد اقامه نماز استان مطرح و درباره آن تصمیم گیری شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code