به گزارش خبرنگار خبرگزاری پارسی پو ،مجید الهی راد  در این جلسه  به اهمیت واقعه غدیر اشاره کرد و گفت: اگر واقعه غدیر به خوبی پرداخته می شد واقعه کربلا روی نمی داد.

وی با تاکید بر ضرورت  همگرایی بین دستگاه ها در دهه امامت و ولایت، گفت:  کمیته امداد به عنوان دبیر کمیته امداد احسان و اطعام علوی ستاد  غدیر در تلاش است تا  با ترویج معارف غدیر  و معرفی آن به جامعه در جهت زنده نگاهداشت این واقعه گام بردارد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی عید غدیر را از بزگترین اعیاد شریف اسلام عنوان کرد و گفت: غدیر را باید با شیوه ای نو معرفی کنیم  تا آگاهی نسل جوان نسبت به این مهم ارتقا یابد.

الهی راد به برکات و اثرات این عید بزرگ اشاره کرد و افزود: در این روز ائمه معصومین تاکید بسیاری بر اطعام داشته اند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به محدودیت های موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا افزود: طی سال های گذشته اقدامات خوبی در این حوزه انجام شد و با اجرای پارسی پومه سینماش  غدیر که با همفکری دستگاه های فرهنگی استان انجام شد تاثیرات خوبی روی خانواده ها داشتیم.

وی در ادامه به اجرای رزمایش «اطعام و احسان علوی» اشاره کرد و گفت: در این راستا از هم افزایی و ظرفیت های دستگاه های مختلف بهره برداری شودو آشپزخانه های علوی فعال شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code