رئیس کمیته داوران فوتبال لرستان از جوانگرایی و پشتوانه سازی اولویت کمیته داوران فوتبال لرستان خبر داد.

 به گزارش  خبرگزاری پارسی پو از لرستان ،شمس اله خنجری رئیس کمیته داوران فوتبال لرستان درهمایش روسای  وکمیته های فوتبال لرستان گفت :سال گذشته داوران فوتبال لرستان با حضور در مسابقات مختلف فوتبال و فوتسال کشور سال درخشانی را برای داوری لرستان رقم زدند.

رئیس کمیته داوران فوتبال لرستان افزود:حضور علیرضا مرادی  کمک داور جوان و با آتیه بروجردی در بازی ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان و یک کوبل از داوران استان در لیگ دسته اول نشان دهنده افق روشن و استارت برای شکوفایی داوران لرستانی در آینده نزدیک باشیم .

وی با اشاره به جوانگرایی و پشتوانه سازی در داوری لرستان از حمایت های رئیس هیات فوتبال استان و کلیه روسای فوتبال شهرستانهای استان قدر دانی کرد .

شمس الله خنجری گفت: با اقدامات صورت گرفته وضعیت داوری لرستان در رشته‌های فوتبال و فوتسال نسبت به ‌سال‌های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی افزود: در حال حاضر شاهد حضور داوران لرستانی در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دوم فوتسال کشور هستیم.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال لرستان گفت: داوران لرستانی در کلیه مسابقات فوتسال در رده‌های مختلف حضور داشته و قضاوت می‌کنند.

به حضور داوران لرستانی در لیگ برتر فوتبال کشور اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر تنها یک داور از لرستان در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند که امیدواریم با توجه به تصمیماتی که اخیرا گرفته شده شاهد آن باشیم که داوران بر اساس شایستگی و بدون توجه به حضور تیمی از استان آنها در لیگ برتر ،بتوانند در سطح اول فوتبال ایران قضاوت داشته باشند.

خنجری افزود: کمک داورهای خوبی در استان لرستان داریم و قطعاً طی سال‌های آینده شاهد حضور کمک داورهای از لرستان در لیگ برتر فوتبال خواهیم بود.

وی گفت: از مهدی معماری و آیت صادقی به عنوان گزینه‌های دارای شانس بالا برای قضاوت به عنوان کمک داور در لیگ برتر فوتبال به همراه علیرضا مرادی، در آینده می‌توان نام برد.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان لرستان گفت: با توجه به شرایط موجود امیدواریم علی صباحی داور الیگودرزی  بتواند این فصل در لیگ برتر فوتبال ایران  سوت بزند .

خنجری یادآور شد: با توجه به جوانگرایی هیات فوتبال  لرستان  در بخش داوری امید است این استان در زمینه داوری فوتبال در آینده نیز داورانی را به ورزش کشور معرفی کند.  

وی از همکاری و تلاش های سهراب مالمیر دبیر کمیته  داوران فوتبال لرستان قدر دانی کرد.

خبر:محمود داودی نژاد عکس :سیامک کوهگرزاده

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code