به گزارش خبرگزاری پارسی پو استان البرز؛ نورمحمد فردی گفت: بر اساس پارسی پومه ریزی های انجام شده، انتخابات استان در کمال نظم و آرامش در حال انجام است.

وی ادمه داد: علیرغم جوسازی هایی که معاندین و ضد انقلاب انجام داده بودند، اما حضور مردم را در شعبات اخذ رای گسترده و خوب می بینیم و این نشان دهنده این است که مردم نسبت به تعیین سرنوشت چهارساله خود دغدغه دارند.

فردی همچنین بیان داشت: مجلس شورای اسلامی مجلسی برای تصمیم گیری و قانون گذاری مسائل کلان کشور است و به همین دلیل انتخاب اعضای آن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: برابر ماده 55 قانون، نامزدها می توانند در شعبه ها و صندوق های اخذ رأی نماینده داشته باشند ولی این نماینده ها حق دخالت ندارند و اگر هم مشکلی وجود داشته باشد، می توانند به رئیس شعبه یا نماینده فرماندار اطلاع دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به وجود امنیت در البرز عنوان کرد: در طول یک فصل روسای سه قوه (قضاییه، مجریه و مقننه) به البرز آمدند و این حضور، بهترین نمونه برای ایجاد امنیت در این استان است.

وی اضافه کرد: در چند روز گذشته هم با حضور وزیر کشور در البرز، آخرین وضعیت امنیتی کشور رصد شد.

فردی در ادامه گفت: در حال حاضر امنیت و آرامش در کل استان البرز حکمفرماست و ما حتی یک مورد گزارش ناآرامی و ضد امنیتی نداشتیم.

وی تصریح کرد: همه دستگاههایی که وظیفه تأمین امنیت را دارند، پای کار هستند و امنیت برقرار است و رای گیری در کمال نظم و آرامش در کلیه شعبات اخذ رای جاری و ساری است.

این مسئول همچنین ضمن تشکر از مردم برای حضور پرشور در انتخابات اذعان داشت: مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند و در طول این چند سال از انقلاب و اسلام و ارزش ها با تمام وجود خود دفاع کردند، لذا توقع این است که در این چند ساعت باقی مانده به پایان زمان رای گیری به شعب اخذ رای مراجعه کنند و رای خود را داخل صندوق ها قرار دهند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که مردم با حضور خود در انتخابات پیوند خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دهند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code