وزیر اطلاعات با بیان این که امروز دشمن از ضربه زدن به ما مأیوس شده است، خاطر نشان کرد: ملت مسلمان ایران دارای نعمت رهبری است که همین امر موجب شده تا در برابر دشمن مقاومت کرده و دشمن را وادار به عقب نشینی و پذیرش شکست کنند.

به گزارش خبرگزاری پارسی پو از استان زنجان؛ حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی امروز یوم الله 13 آبان در جمع راهپیمایان استان زنجان ضمن اشاره به این که13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی است، اظهار داشت:اسلام دوست دارد امت اسلام زنده باشد، اسلام دوست دارد ما ملت ایران همواره سربلند باشیم. کسی که دنبال عزت است باید آن را در پناه خدا بجوید. اسلام آمده است ما کرامت داشته باشیم زیرا کرامت ما در تقوای ماست و با ارزش ترین در نزد خداوند با تقواترین‌ها‌ست.خداوند ملتی را که راه جهاد با دشمن را در پیش گیرد و بر کسانی که در مقابل دشمن نمی ایستند برتری و فضیلت می دهد، اسلام آمده تا ما در برابر ذلت کوتاه نیاییم و دست ذلت را کوتاه نماییم، زندگی عزتمندانه و مرگ شرافتمندانه داشته باشیم.

وزیر اطلاعات اضافه نمود: آن ها می خواهند اسلام به دنبالشان باشد، ما از اسلام دست بکشیم و کرامت و عزت خود را از دست بدهیم و باید بدانند که ما مسیر خود با استقامت طی می‌کنیم.

وی افزود: دشمنان بر طبل جنگ می کوبیدند و نوید جنگ با جمهوری اسلامی را می دادند اما زمانی که پهبادشان سرنگون شد، عقب نشینی کردند و این نشان داد نقشه کافران به جایی بند نیست و در هر صورت شکست خواهند خورد.

وی ادامه داد، در برابر دشمن هر قدرتی که داشته باشد ترس و هراس نباید به خود راه داد زیرا ما با خداوند هستیم و قدرت خداوند بسیار بیش تر از این ها است.

وزیر اطلاعات با بیان این که امروز دشمن از ضربه زدن به ما مأیوس شده است، خاطر نشان کرد: ملت مسلمان ایران دارای نعمت رهبری است که همین امر موجب شده تا در برابر دشمن مقاومت کرده و دشمن را وادار به عقب نشینی و پذیرش شکست کنند.

وی دشمن بزرگ ملت ایران را آمریکا اعلام کرد و افزود: دشمنی آمریکا با اسلام تمامی ندارد زیرا در دوره های قبل نیز این دشمنی با ایران ثابت شده است، همانطور که قبل از پیروزی انقلاب ژنرال آمریکایی وارد ایران شد که در نهایت با عدم موفقیت، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امام راحل سنگر به سنگر آمریکا را شکست داد و آنها را وادار به عقب‌نشینی کرد.

وزیر اطلاعات تبیعت از مقام رهبری و پیوند مردم با مقام معظم رهبری را مهم ترین علل نا امیدی دشمن عنوان کرد و گفت: امروز ملت ایران سربلند است، امروز نسل جوان و نوجوان در یوم الله 13 آبان این حضور پر شور را خلق کردند تا بگویند خون دانش آموز امروزی با دانش آموزان شهید 13 آبان 57 پیوند دارد و راه شهیدان همچنان ادامه خواهد داشت.

وی منفورترین چهره در نظر ملت ایران را آمریکا معرفی کرد و افزود: آمریکایی ها فکر می کردند با ایجاد تحریم های ظالمانه و متوقف کردن صادرات نفت و تحریم واردات می توانند ایران را به زانو در آوردند و مانع از رسیدن انقلاب به 40 سالگی شوند که در این امر نیز ناکام ماندند.

 

بیشتر بخوانید:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code