بمناسبت سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بهمراه معاونین با سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری پارسی پو، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیاتهای ورزشی ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، گفت: در چند روز اخیر از این همه حمایت و محبت مردم شریف استان نسبت به سپاه و همکاران پاسدار خود بی نهایت شرمنده و سپاسگزاریم.

سردار گشتاسبی در ادامه تأکید کرد: تا زمانیکه حمایت و پشتوانه مردمی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه باشد آمریکا و همپیمانانش باید به خود بلرزند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار اقدام ناشیانه و اهانت آمیز آمریکا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

ادهم کرد در ادامه افزود: این حرکت آمریکای جنایتکار که نشان از عمق کینه ورزی و جهالت این رژیم است، نه تنها سپاه را منزوی نکرد که حتی باعث محبوبیت دو چندان در بین مردم شده است.

وی همچنین گزارشی از فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان بهمراه سازمانهای مردم نهاد در جهت کمک رسانی و جمع آوری کمک نقدی و غیر نقدی جامعه بزرگ ورزش و جوانان برای هموطنان سیل زده کشور خدمت فرماندهان سپاه سلمان استان ارائه کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code