بازیکن پیشین باشگاه ذوب آهن معتقد است این تیم برای سر گروهی می‌جنگد و صعود به مرحله بعد تا حدود زیادی مسجل است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ الوصل امارات را شکست دهد و با ۷ امتیاز صدرنشین گروه اول لیگ قهرمانان آسیا شود.

محمد صلصالی، بازیکن اسبق این تیم، در این باره به خبرنگار پارسی پو گفت: ذوب‌آهن در این بازی نتیجه بسیار خوبی کسب کرد. این تیم در رقابت‌های امسال با احتساب دیدارهای پلی آف چهار بار در دیدارهایش کامبک (بازگشت به بازی) داشته که این موضوع نشان می‌دهد بازیکنان این تیم از انگیزه بالایی در لیگ قهرمانان آسیا برخوردار هستند.

وی افزود: البته شرایط لیگ قهرمانان آسیا قابل قیاس با لیگ برتر نیست، اما تیم ذوب‌آهن در لیگ امکان حضور در بالای جدول و کسب سهمیه را ندارد و امکان افتادن این تیم نیز وجود ندارد. بنده اگر جای کادر فنی بودم به بازیکنان تیم‌های امید و جوانان در لیگ بازی می‌دادم. چند سالی است که این انتقاد را از مجموعه باشگاه دارم که به تیم‌های پایه بها نمی‌دهند. آن سالی که ما نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شدیم ۹ بازیکن امید درون تیم داشتیم. به هرحال استفاده از بازیکنان تیم‌های پایه هم به آنها انگیزه می‌دهد و هم اینکه باعث می‌شود ذوب‌آهن برای سال آینده استعدادهای خوبی را کشف کند و در لیگ فصل بعد از آنها استفاده کند. البته هفتم شدن با دهم شدن فرق دارد و منظورم این نیست که نتایج را فدای جوانگرایی کنیم اما بازیکنان خوبی در تیم‌های پایه ذوب‌آهن حضور دارند که می‌توانند آینده این تیم را تضمین کنند.

مدافع اسبق ذوب‌آهن درباره بازی برگشت این تیم مقابل الوصل عنوان کرد: شکی نیست که ما الوصل را  در اصفهان شکست می‌دهیم، ما باید در این بازی به فکر گل آورژ باشیم چراکه ذوب‌آهن در گروه خود برای سرگروهی می‌جنگد و صعود به مرحله بعد تا حدود زیادی مسجل است ولی حضور به عنوان تیم نخست تفاوت بسیار زیادی با تیم دوم دارد. به هر حال مرحله حذفی لیگ قهرمانان سخت است اما صعود به عنوان تیم اول اهمیت زیادی دارد که امیدوارم بازیکنان به آن دست پیدا کنند.

صلصالی خاطرنشان کرد: خطاب به بازیکنان ذوب‌آهن می‌گویم که اگر کارگران زحمت‌کش کارخانه ذوب‌آهن که کنار کوره‌های گرم عرق می‌ریزند نبودند حالا هم آنها در این تیم توپ نمی‌زدند، قدر پیراهن تیم‌شان را بدانند و مطلع باشند زحمات زیادی کشیده می‌شود تا آنها نام ذوب‌آهن ایران را بتوانند سرافراز کنند و امیدوارم در ادامه راه در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code