به گزارش رسانه گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری پارسی پو، نمایش «سارا و ماه » به نویسندگی  میترا بیات و کارگردانی سید محمد طاهری راد از روز 10 آذرماه الی 30 آذر ماه از ساعت 17 در خانه موزه استاد انتظامی بر روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان  نمایش آمده است، نمایش ” سارا و ماه ” که بر گرفته از داستان عامیانه ( فولکلوریک ) و قدیمی ” ماه پیشونی ” است ؛ حکایت دختری به نام ساراست که با نامادری و ناخواهری خود ثریا ، زندگی می کند . یکی از روزها که طبق معمول نامادری سارا را راهی صحرا میکند تا پنبه بچیند و برای زن آقا نخ ریسی کند بادی می وزد و اتفاقاتی می افتد که …

در این اثر نمایشی نگین السادات طاهری راد، سارینا عمادی، فراز علی یزدانی، عسل نقاده، نازنین زهرا بابائیان، تینا وطن‌خواه، رونیتا حیدری، ساینا رضایی، غزل دلشاد، لاوین خاسب ایفای نقش می‌کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان فاطمه واشقانی فراهانی دستیار کارگردان ، پارسی پومه‌ریز ، روابط عمومی و طراح پوستر و بروشور ، منشی صحنه و عکاس مریم طایفه آزادی ، آهنگساز و تنظیم کننده امید اسکندر،  نوازنده ضرب مهران تخته بر ، امور نور و صدامحمد تقی واشقانی فراهانی ، امور هماهنگی و تولید لیلا شریفی زنجانی،  طراحی صحنه و لباس ، ساخت تیزر و جلوه های بصری سید محمد طاهری راد ، مشاور امور رسانه ای و تبلیغات حسین واشقانی فراهانی اشاره کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code