در حالی که باشگاه های بزرگی مانند استقلال و پرسپولیس با تمام توان به دنبال دریافت مطالبات خود از فیفا هستند اما صحبتهای سر پرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست آنها ریخت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو، در حالی که باشگاه های بزرگی مانند استقلال و پرسپولیس با تمام توان به دنبال دریافت مطالبات خود از فیفا هستند اما صحبتهای سر پرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست آنها ریخت.

ابراهیم شکوری مدافع سابق وچپ پای پرسپولیس که در حال حاضر  سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است، در خصوص مطالبات باشگاه‌ها وفدراسیون فوتبال از فیفا گفت: پیرو مکاتبات و مذاکرات متعدد با فدراسیون جهانی فوتبال – فیفا در خصوص مطالبات باشگاه‌های ایرانی و همچنین فدراسیون فوتبال، متاسفانه تا به امروز با توجه به شرایط کنونی، امکان دریافت مطالبات از فدراسیون جهانی امکان پذیر نبوده است.  فدراسیون فوتبال ایران چندین مرتبه در رابطه با کلیه باشگاه‌های ایرانی (استقلال، پرسپولیس و …) مکاتبات لازم را با جیانی اینفانتینو- رئیس فدراسیون جهانی، فاطما سامورا- دبیر کل فیفا و بخش امور مالی و حقوقی فیفا انجام داده و تا به امروز راهکار و مسیری در رابطه با دریافت این پول ارائه نشده است.

اگر چه وی از ادامه تلاشها صحبت کرده اما به نظر می رسد این موضوع بیشتر شوکی نه تنها برای استقلال و پرسپولیس بلکه برای باشگاه های دیگر است که در جام جهانی بازیکن داشته اند.

این در حالی است که این باشگاهها بروی دریافت این پول جهت پرداخت مطالبان و گرفتن بازیکن در فصل نقل و انتقالات بروی بخش از این پول حساب باز کرده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code