تیم فوتبال پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان زیادی را به دست آورد و البته چند بازیکن از جمله مهدی شریفی را نیز از دست داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ مهدی شریفی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز 20 روز از جدایی او از جمع سرخپوشان با نظر کالدرون نمی گذرد، در پیام خاداحافظی با صحبتهایی احساسی هوادران پرسپولیس را سر شوق و ذوق آورد.

در این پیام که عکس آن را در انتهای این خبر ملاحظه می کنید شریفی نوشته است: یک سال قبل در چنین روزهایی افتخار این را داشتم تا با انگشت سرخ رنگ و به همراه پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس، عکسی را منتشر و ورود خود به ارتش سرخ را اعلام کنم، چه روزهایی خوبی بود. اگرچه محرومیت نقل و انتقالاتی باعث شد تا یک نیم فصل بیرون بنشینم اما پوشیدن لباس شماره 10 پرسپولیس در تمرین هم افتخاری بود که خوشحالم نصیبم شد. خوشحالم که هرچند اندک اما توانستم در روزهای سخت کنار پرسپولیس باشم و حالا از آن روزهای خوب، دو مدال قهرمانی لیگ و جام حذفی و یک دنیا محبت از طرف شما به یادگار دارم؛ چه چیزی بهتر از این؟

در پرسپولیس تمام روزها خاطرات خوشی بودند که در کنار شما، کادر مدیریت، مربیان، هم تیمی ها و دیگر ارکان باشگاه برایم رقم خورد. بابت تمام این خاطرات از همه شما تشکر می کنم و امیدوارم یک روز دیگر بتوانم با درخشش در تیم پرسپولیس، پاسخ این محبت ها را بدهم.

همچنین ضمن احترام به هواداران عزیز و گرامی تیم سپاهان اصفهان که روزهای بسیار خوبی را با آن ها گذراندم و همین حالا پیام محبت آمیز از آن ها دریافت می کنم، باید به برخی از رسانه های منتسب به این تیم بگویم که بله من از مکتب پرسپولیس هستم و تا ابد این را فریاد خواهم زد.

دوست دارم پیام خداحافظی ام از تیم پرسپولیس که امیدوارم موقت باشد را با پیامی به هواداران ارتش سرخ تمام کنم. دوست دارم یک بار دیگر از خوشحال خود در زمان پوشیدن پیراهن این تیم بنویسم و بگویم که چه افتخاری است داشتن لباس شماره 10 تیم پرسپولیس؛ من میراث بازیکنان بزرگ و اسطوره ای پرسپولیس بودم و امیدوارم شماره 10 بعدی هم بتواند به خوبی از آن پاسداری کند. صحبت دیگری نیست؛ به امید دیدار دوباره.

شریفی

گفتنی است ،مهدی شریفی  با درخشش در سپاهان خود را به اهالی فوتبال معرفی کرد و روز گذشته پس از پیوستن به سومقائیت آذربایجان این پست را منتشر کرد و ضمن خداحافظی از پرسپولیسی ها، در بخشی از آن با هواداران سپاهان هم صحبت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code