به گزارش خبرگزاری پارسی پو از کرمان؛ محمد میرزائی در خصوص آخرین وضعیت نیروهای اصلاح‌طلب گفت: مجموعه اصلاح‌طلبان استان اعم از احزاب و همچنین شخصیت‌های مؤثر و باسابقه با تشکیل شورای اصلاح‌طلبان فعالانه در امر مهم انتخابات فعال هستند و با همه توان در جهت تشویق افراد شایسته اصلاح‌طلب برای کاندیدا شدن کوشش می‌کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: اصلاح‌طلبان در شهرستان‌ها نیز وضعیت مشابهی وجود دارد و در اکثر شهرستان‌ها با هماهنگی کامل به فعالیت مشغول هستند.

رئیس شورای مرکزی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان بابیان اینکه سیاست عمومی اصلاح‌طلبان استان در این دوره تشویق به شرکت افراد پارسی پومه‌ریز، شجاع و پاک‌دست اصلاح‌طلب برای کاندیدا شدن است افزود: لذا از همه افراد واجد شرایط دعوت به ثبت‌نام به‌عمل‌آمده است و ان‌شاءالله بعد از اعلام نظر شورای نگهبان با سازوکار مناسبی در هر حوزه انتخابیه به وحدت خواهیم رسید.

میرزائی در پاسخ به سؤالی در خصوص نحوه مواجهه ناظران انتخابات با نامزدهای اصلاح‌طلب بابیان اینکه «در مورد نحوه ورود شورای نگهبان در برهه از زمان امیدواری وجود دارد که سیاست انبساطی در پیش‌گرفته شود» افزود: طبعاً لزوم تقویت قوه مقننه که از ضروریات حال حاضر است نیاز به اتخاذ تصمیماتی در جهت شرکت حداکثری اعم از انتخاب شونده و انتخابات کنندگان دارد؛ خصوصاً در این مقطع که جایگاه این نهاد قانون‌گذاری تا حدودی تضعیف‌شده است.

این فعال سیاسی بابیان اینکه امیدواریم که حاصل کار امر نظارت منجر به تشکیل مجلس قوی‌تر و کاراتر از مجلس فعلی شود در خصوص سیاست اصلاح‌طلبان در صورت رد صلاحیت حداکثری اصلاح‌طلبان گفت: به‌هرحال در صورت تکرار حذف حداکثری با هماهنگی با مجموعه اصلاح‌طلبان کشور تصمیم‌گیری خواهد شد.

میرزائی بابیان اینکه متأسفانه مسائل پیش‌آمده در خصوص افزایش قیمت بنزین و مسائل پس‌ازآن اثرات نامناسبی بر امر انتخابات می‌گذارد افزود: امید است با تدابیر هوشمندانه و مسئولانه مجموعه نظام تا زمان انتخابات شرایط مناسب‌تری ایجاد شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code