فرمانده انتظامی شاهرود از به هلاکت رسیدن شرور سابقه‌دار در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پارسی پو از سمنان؛فرمانده انتظامی شاهرود گفت: این فرد سابقه دار 28 ساله اقدام به چند فقره زورگیری و آدم ربایی در شاهرود کرده بود.و تاکنون ۱۰ شاکی برای جرایم خشن این فرد به کلانتری مراجعه کردند.
سرهنگ علی کریمی افزود: این فرد که با سوابق متعدد کیفری دستگیر شده بود ، با تبانی یکی از همدستانش موفق به فرار شد .

وی با اشاره به تشکیل  تیم های عملیاتی ویژه برای دستگیری این فرد گفت: این فرد که یک قبضه سلاح داشت ، زمانی که یکی از ماموران مخفیگاه وی را شناسایی کرد ،  باحمله مسلحانه به وی ، از محل متواری می شود.
کریمی افزود:  نامبرده نیمه شب گذشته با یک قمه از فردی جوان اقدام به زورگیری پنج میلیون ریال وجه نقد کرده و قصد تهیه پول و فرار از شهرستان را داشت که مخفیگاه وی با تلاش تیم‌های ویژه پلیس وماموران کلانتری ۱۱ آزادی شاهرود شناسایی شد.
وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد وی با تهدید سلاح سرد اقدام به ربودن صاحب خانه و اجبار وی به حضور درمنزل کرده که با حضور تیم دستگیری در محل، متهم از طبقه چهارم ساختمان به طبقه اول می‌پرد.
این فرد با شکستن در ورودی بالکن یکی ازهمسایه ها وارد منزل شده و ضمن حضور در اتاق خواب این منزل در را قفل و از نورگیر وارد پارکینگ شد که در این زمان با رویت ماموران با قمه به سمت آنان حمله ور شده که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی ودستگیری وی می‌کنند.
کریمی با اشاره به مجروحیت متهم از اعزام فوری تیم فوریت‌های پزشکی خبر داد و تصریح کرد: درنهایت با تلاش‌های فراوان تیم پزشکی، متهم فوت کرد.

وی گفت: با ترسی که شکات از این فرد داشتند تاکنون حاضر به شکایت نشده بودند که با کشته شدن وی تاکنون قریب به ۱۰ نفر شاکی برای اعلام جرایم خشن این فرد به کلانتری مراجعه کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code