به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ سعید عزیزیان، پیشکسوت فوتبال، درباره موضوع ادامه رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار پارسی پو گفت: متاسفانه برخی ها فقط به دنبال بهانه گیری هستند تا مسابقات هر طوری شده یا به تأخیر بیفتد یا برگزار نشود. بازیکن هنوز تمرینات شروع نشده بود کرونا گرفته و این قطعاً از عدم حرفه‌ای‌گری او بوده که از خود محافظت نکرده است.

وی افزود: همه ما دنبال این هستیم خانواده و خودمان سالم باشیم و از این رو به فکر سلامت خود هستیم و مراقبت می‌کنیم با رعایت موارد بهداشتی به این ویروس مبتلا نشویم. در حالی که بازیکن این ویروس را گرفته و عکس‌هایش در فضای مجازی نشان می‌دهد فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده است، حالا باشگاه‌های دیگر مسئول سهل انگاری او نیستند.

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش و در پاسخ به این سوال که نظرش پیرامون قهرمانی زودهنگام این تیم چیست؟ عنوان کرد: به نظر من بازیکنان پرسپولیس باید صحبت‌های یحیی گل‌محمدی را به قول معروف آویزه گوش خود کنند و به هیچ عنوان قهرمانی خود را مسجل ندانند. پرسپولیس بازی‌های سختی دارد و اگر بخواهند از حالا در باد قهرمانی بخوابند قطعاً به مشکل خواهند خورد.

مربی تیم فوتبال خوشه طلایی درباره برگزاری بازی تدارکاتی با پیکان و آخرین وضعیت این تیم نیز گفت: شکر خدا تیم ما در وضعیت خوبی قرار دارد و زمانی که فدراسیون اجازه آغاز تمرینات را داد ما از بازیکنان تست گرفتیم و آنها، کادر فنی و عوامل اجرایی تیم خدا را شکر مشکلی نداشتند. یک بازی تدارکاتی با پیکان انجام دادیم که اتفاقاً بازی خوبی بود و بازیکنان خودشان کاملاً مراعات می کردند و حتی در شادی بعد از گل نیز حواس‌شان بود و امیدوارم با برگزاری مسابقات بتوانیم از شانس بالای خودمان برای صعود استفاده کنیم و دل مردم شهر شاد کنیم. از ابتدای فصل در میان تیم‌های اول تا چهارم بوده ایم و هم اکنون نیز تنها یک امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم و می‌توانیم به امید خدا به لیگ برتر صعود کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code