پارسی پومه «العین الاسرائیلیه» شبکه العالم موضوع مانور نظامی رژیم صهیونیستی و ترس و واهمه آنان از مقاومت غزه را بررسی می کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری پارسی پو، موضوع مانور نظامی رژیم صهیونیستی و تدارکات آنان برای جنگ بعدی با غزه به علت ترس و واهمه از مقاومت فلسطینیان، در پارسی پومه «العین الاسرائیلیه» امشب شبکه العالم واکاوی می شود. 

در این پارسی پومه در بررسی موضوعات مطرح شده در رسانه های رژیم صهیونیستی، تحلیل می شود که غزه خاری است در گلوی رژیم صهیونیستی و مقاومت غزه خطری است که رژیم صهیونیست ها را نگران کرده است. بر اساس گزارش شبکه اسرائیلی نیروهای غاصب صهیونیستی باید مانورهایشان را برای جنگ بعدی با غزه افزایش دهند. 

در ادامه این پرسش مطرح می شود که آیا رژیم صهیونیستی با انجام این مانور می خواهد ساکنان غزه را بترساند یا اینکه برای اطمینان شهروندان خودش این مانور را انجام داده است.

میهمان پارسی پومه دکتر ولید محمد علی؛ کارشناس سیاسی، در پاسخ به این سوال طرح شده اشاره می کند که رژیم صهیونیستی اولین هدفش از این مانور اطمینان شهروندان اسرائیلی است خصوصا اینکه شهروندان اسرائیلی اخیرا تحرکات و اعتراضاتی مبنی بر عدم حمایت و امنیت داشته اند و اعلام آمادگی برای رفتن از این منطقه غیرامن کرده اند. از سویی دیگر رژیم صهیونیستی می خواهد جنگ روانی با ساکنان غزه انجام دهد و به نظر می رسد تا این لحظه هم موفق نشده و نخواهد شد.

موضوع دیگری که این پارسی پومه به آن می پردازد گزارشی است که در یکی از شبکه های اسرائیلی پخش شده در خصوص تجاوز جدید صهیونیست ها به قدس اشغالی و مقاومت مردم مظلوم فلسطین.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code