به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو، مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره اعلام رای فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) درباره شکایت گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس از این باشگاه، در جمع خبرنگاران گفت: فیفا پرسپولیس را جریمه نکرده بلکه مبلغ اعلام‌شده، طلب کالدرون از این باشگاه است.

وی درباره خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: مسوولیت این کار برعهده معاون حقوقی و پارلمانی وزیر است. جلسات منظمی در این خصوص داریم. موضوع در دست پیگیری است و امیدواریم شرایط به گونه‌ای پیش برود که کار به خوبی انجام شود. مالکیت ۲ فضا از سوی وزارت ورزش به استقلال و پرسپولیس داده شده تا به افزایش سرمایه و حضور موفق در بورس کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش می‌تواند قانون ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی را به غیر از استقلال و پرسپولیس در باشگاه‌های دیگر هم اجرا کند؟ گفت: این ۲ باشگاه متعلق به وزارت ورزش هستند. با توجه به شرایط ارزی کشور و برای جلوگیری از اتلاف منابع این تصمیم گرفته شده است. از طرفی به بازیکنان و مربیان ایرانی فرصت رشد داده می‌شود. اما این قانون را نمی‌توان درباره باشگاه‌های دیگر به کار برد.

معاون وزیر ورزش درباره موضوع ابتلای اعضای تیم استقلال به کرونا گفت: کارها بر اساس پروتکل‌هایی که وزارت بهداشت اعلام کرده اجرا می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code