به گزارش خبرگزاری پارسی پو از گیلان ؛ نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش سطح توقعات اجتماعی جامعه بیان کرد: امروزه توقع اجتماعی مردم متناسب با فضای جامعه افزایش یافته است و جمعیت هلال احمر باید بر اساس توقعات اجتماعی مردم خود را آماده کرده و پاسخگو باشد.

آقازاده با اشاره به نقش موثر هلال احمر در شرایط مختلف بحرانی افزود: هلال احمر باید در شرایط و لحظات سخت به مردم خدمت کند، زیرا مردم عملکرد جمعیت را عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانند.

رئیس کمیته دفاع کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، نقش پیشگیرانه در جمعیت هلال احمر را مهم دانست و گفت: جمعیت هلال احمر دستگاهی است که باید با تقویت نقش و سیاست پیشگیرانه خود “آموزش” را بعنوان مهمترین عامل پیشگیری کننده حوادث با قدرت بیشتری ادامه دهد.

سید علی آقازاده با اشاره به نقش هلال احمر در تهدیدزدایی اذعان داشت: جمعیت هلال احمر باید یک سازمان مطالبه گر و به نوعی نقش تهدیدزدایی را ایفاء کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد جمعیت هلال احمر گیلان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: خود را یک عضو هلال احمری می دانم وبه هلال احمری بودن خود افتخار می کنم و تمام تلاش خود را جهت کمک به هلال احمر در مجلس شورای اسلامی به کار خواهم بست.

گفتنی است: در ابتدای این نشست مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان گیلان، گزارشی از عملکرد هلال احمر استان در سال ۹۸-۹۹ ارائه کردند.

شایان ذکر است؛ در انتهای این دیدار، سید علی آقازاده به عنوان عضو افتخاری جمعیت هلال احمر استان گیلان درآمده و آمادگی خود را جهت حمایت بیشتر از جمعیت هلال احمر از طریق مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

 

78

33

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code