پارسی پومه این هفته «جزیره» (The Isle) در شبکه پرس تی وی، ضمن مروری بر آخرین تحولات برگزیت به بازخوانی تراژدی سوختن برج گرنفل و تلاش مسئولان برای لاپوشانی افتضاح خود می پردازد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری پارسی پو؛ این پارسی پومه به تهیه کنندگی حامد عزتی زاده با نگاهی به تحولات اخیر پیرامون موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، موافقت 27 کشور عضو اتحادیه اروپا با تعویق برگزیت تا 31 ژانویه سال جاری میلادی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

این پارسی پومه ضمن واکاوی واکنش ها در پارلمان بریتانیا درخصوص خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به نقد و گفت و گو پیرامون اظهارات بوریس جانسون درخصوص برگزیت پرداخته و واکنش احزاب مخالف جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا نسبت به تعویق سه ماهه برگزیت و تاثیرات اقتصادی حاصل از این موضوع بر وضعیت بریتانیا را مورد تبادل نظر قرار می دهد.

در این پارسی پومه همچنین ماجرای آتش سوزی برج گرنفل لندن و تلاش مقامات انگلیس برای پنهان کردن لاپوشانی کوتاهی های خود در این زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

«جزیره» به تهیه کنندگی حامد عزتی زاده دوشنبه 13 آبان ساعت 14:30 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این پارسی پومه نیز دوشنبه ساعت 23:00 ، سه شنبه ساعت 12:00 و 19:00 و چهارشنبه ساعت 03:00 ، 08:00 و 16:00 پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code