به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو، محسن طاهری، کارشناس هندبال درباره عملکرد تیم‌ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در گفتگو با خبرنگار پارسی پو عنوان کرد: خوشبختانه تیم‌ملی کشورمان از همان مرحله نخست مسابقات و پیروزی که مقابل نیوزلند به دست آورد نشان داد که با آمادگی راهی مسابقات شده است. در بازی مقابل کویت هم که بازیکنان به خوبی پتانسیل هندبال ایران را به نمایش گذاشتند.

او اضافه کرد: جا دارد یک خسته نباشید به کادرفنی بگویم که در این مدت کوتاه بالاخره موفق شدند با ترکیب بازیکن‌های قدیمی و جوان یک تیم یکدست و همدل را بسازنند. 

سرمربی تیم سپاهان درباره دیدار با قطر نیز توضیح داد: درست است که مقابل این تیم نتیجه را واگذار کردیم ولی نباید فراموش کنیم که قطر یک تیم بین المللی و حریف قدری است همین که ما موفق شدیم اختلاف گل‌هایمان را کم کنیم واقعا عملکرد مثبتی داشتیم. بازیکنان همه زحمت کشیدن به ویژه هر سه دروازه‌بان ما که فوق‌العاده بودند.

طاهری در پایان درخصوص شانس کسب سهمیه جهانی نیز گفت: کار دشواری است و برای رسیدن به رقابت‌های جهانی باید کره جنوبی را شکست دهیم. کره‌ای که هر چند در انتخابی المپیک به ما باخت ولی در همین دیدارها مقابل کویت به پیروزی رسیدند بنابراین با یک تیم کاملا متفاوت مواجه هستیم. بازیکنان باید تمرکز خوبی داشته باشند و از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code