بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها موافقم و شرایط و امکانات این کار باید فراهم شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ علی اصغر مدیرروستا، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران، در گفتگو با خبرنگار پارسی پو درخصوص دیدار خیرخواهانه‌ای که پیشکسوتان فوتبال جهت آزادی زندانیان داشتند، بیان کرد: دیدار تیم‌های منتخب کرج با پرسپولیس یک بازی خیرخواهانه بود که جهت آزادی دو تن از هموطنان‌مان انجام شد. کریمی و پروین هم در این مراسم حضور داشتند و از مردم دعوت کردند تا در این امر خیر شرکت کنند. ما هم به واسطه همین موضوع در خدمت دوستان بودیم تا با یک بازی دوستانه هم تماشاگران لذت ببرند و هم قدمی برای این امر خیر برداشته شود.

وی درمورد عدم فعالیت خود در فوتبال افزود: من حدود 10 سال پیش بالاترین مدرک حرفه‌ای فوتبال را به همراه افتخارآفرینان این رشته گرفتم و چند سالی هم فعالیت کردم. الان هم به واسطه این که شرایط خاصی در فوتبال ما حاکم است و آن به شرایط ما نمی‌خورد مقداری عقب ماندیم و در کار  ما وقفه افتاده است.

مدیرروستا در رابطه با وضعیت تیم‌های استان البرز عنوان کرد: تیم سایپا آمد و کاملا از آن حمایت شد، آن‌ها به دلیل این که تیم خود را به شهرهای دور ندهند، خودشان را به استان البرز وصل کردند. اما هیچ خدمات و امتیازی برای شهر ما نداشتند بلکه شهر ما به آن‌ها خدمات خوبی را ارائه کرد و پس از منتفی شدن موضوع رفتن به شهرستان به تهران بازگشتند. الان بعید می‌دانم این تیم به این استان بیاید. درحال حاضر استان البرز تیم اکسین یا همان گل ریحان را دارد و تیم شهدای رزکان هم به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

بازیکن اسبق تیم ملی در رابطه با ورود بانوان به استادیوم‌ها اظهار داشت: صددرصد موافقم که خانم‌ها هم از دیدن بازی فوتبال لذت ببرند و به استادیوم‌ها بیایند تا از  نظر فیفا هم این مشکلات را نداشته باشیم. به نظرم باید روی بحث‌های زیرساخت و امنیت استادیوم‌ها صریحا اقدام شود.

وی درخصوص تاخیر در شروع لیگ تصریح کرد: تیم‌های ما متضرر می‌شوند، چون مربی‌ها برای آن زمان پارسی پومه‌ریزی می‌کنند و این می‌تواند به ضرر تیم‌ها  باشد. اما تیم‌هایی که دیر شروع کردند یا بازیکنان دیر اضافه شدند الان به نفع‌شان است. من فکر می‌کنم همان تیم‌هایی که سال‌های قبل هم مدعی بودند امسال هم همان ترتیب باشد، مثل استقلال، پرسپولیس، ذوب آهن، پدیده، تراکتور و سپاهان و فولاد هم آن انگیزه را دارد. مربی‌هایی که با دانش بیایند و خدمت خود را به فوتبال ما ارائه دهند و در کنار آن‌ها مربیان ما هم پرورش پیدا کنند صددرصد به نفع فوتبال ما خواهد بود.

مدیرروستا در پایان در رابطه با ویلموتس گفت: من فکر می‌کنم آن ایده‌هایی که برای بازی هجومی دارد به کار تیم ما بخورد. چون در سیستم دفاعی با وجود کی روش به بلوغ رسیدیم اما در فاز حمله دچار مشکل بودیم که او اگر بتواند با حفظ فاز دفاعی و ساختار دفاعی به ساختار حمله و فاز حمله رونقی و آموزش دهد، فوتبال ما رو به تکامل می‌رود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code