فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی رقم حدود یکصد میلیارد تومانی پاداش قهرمانان بازی های آسیایی و پاراآسیایی را بسیار خوب توصیف کرد و حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را بسیار خوب توصیف کرد .

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو،  فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی در نشست روسای فدراسیون ها که با حضور وزیر ورزش و جوانان و ریس کمیته ملی المپیک برگزار شد ، میزان حدود یکصد میلیارد تومان پاداش به مدال آوران بازیهای آسیایی و پاراآسیایی را بسیار قابل توجه دانست و تصریح کرد : این میزان پاداش حتی بیشتر از بودجه فدراسیون هاست و بیانگر حمایت منطقی دولت از ورزش کشور دانست .

باقر زاده میزان پاداش به قهرمانان در ایران را با بساری از کشورها مقایسه کرد و اظهار داشت : میزان پاداش قهرمانان در ورزش ایران منطقی بوده و نیاز است مربیان هم مورد توجه ویژه قرار بگیرند .

رییس فدراسیون شمشیر بازی دقایقی پیرامون فرآیند کسب سهمیه این رشته در بازی های المپیک  توضیح داد و با اعلام این خبر که شمشیربازی ایران برای سهمیه بازی های المپیک ٢٠٢٠ وضعیت خوبی دارد تصریح کرد: در بازی های المپیک پیش رو مصمم به کسب اولین مدال المپیکی هستیم و پارسی پومه ریزی مناسب برای تحقق این مهم صورت گرفته است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code