به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پارسی پو؛ مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس پیرامون آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار پارسی پو گفت: پرسپولیس مشکلات مالی دارد که خیلی زود باید رفع شود. من نمی‌دانم چرا تیمی که در نیم فصل قهرمان شده و صدرنشین لیگ است باید مشکل مالی داشته باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: پرسپولیس اکنون صدرنشین است و تا چند روز دیگر نیم‌فصل دوم شروع می‌شود. این اتفاقات ممکن است تیم را درادامه دچار مشکل کند. هواداران می‌خواهند تیم به روند خوب خود ادامه دهد. بنده معتقدم پرسپولیس با همین رویه، با همین بازیکنان و کادر فنی می‌تواند  به چهارمین قهرمانی خود برسد.

مدافع سابق پرسپولیس در پیرامون یارگیری این تیم در نیم فصل عنوان کرد: پرسپولیس به بازیکن خاصی در نیم فصل دوم نیاز ندارد. ما  در هر پست حداقل دو بازیکن خوب داریم، البته بازیکنان مقداری از قراردادشان را از فصل پیش نگرفته‌اند اما نشان دادند چه عرق و تعصبی به پیراهن تیمشان دارند. اگر نظر کادر فنی این است که حتما یکی دو بازیکن برای آسیا نیاز داریم باشگاه خرید خود را انجام دهد، اما اولویت باید پرداختی بازیکنان باشد که از فصل قبل از باشگاه طلب دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code