پیام تسلیت سردار قاسمی، مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت ورزش و جوانان به مناسبت رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران

سردار قاسمی، مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت ورزش و جوانان، طی پیامی رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران را به خانواده بزرگ ورزش و جوانان تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی

دوباره خرداد فرا رسید و غم از دست دادن پیر مراد و جلوه حق، خمینی کبیر(ره) تازه گردید. بنیانگذار و شخصیت برجسته قرن اخیر که پس از سال­ها مبارزه سخت، با خون دل بسیار، عزم و اراده وصف ناپذیر و توکل محض بر خداوند متعال، با امداد و لطف الهی و پشتوانه جوانان و فرزندان ایران اسلامی توانست بر طاغوت ها و شیاطین بزرگ داخلی و خارجی فایق آید و زمینه تحقق حکومت اسلامی را در میهن عزیز و سرافرازمان فراهم نماید.

خمینی یک فرد نبود بلکه یک مکتب فکری، هویتی، اخلاقی، مردمی بود که با پیروی از مکتب خونین امام حسین(ع) با تربیت فرزندان رشید، دلاور و مومنی چون بهشتی ها، مطهری ها، رجائی ها و چمران ها سرنوشت ایران اسلامی، منطقه و بلکه کل جهان را دستخشوش تغییر و تحول نمود و زمینه تحقق عدالت و مظلوم خواهی را فراهم کرد.

ابعاد وجودی امام (ره) چنان بسیط و گسترده بود که در مسیر سیر الی ا…، ظرفیت پذیرش هرگونه فضیلت و کرامتی را داشت و در این مسیر نورانی تلاش کرد با استعانت از ذات اقدس پروردگار و فیض روح‌القدس، برای رسیدن به اوج کمال، تمام توانمندی‌های بالقوه خویش را به فعلیت درآورد.

ایشان نه فقط عالمی عامل و سیاستمداری تیزبین و آینده‌اندیش بود، بلکه عارفی کامل، عاشقی صادق و شاعری لطیف و دقیقه‌یاب بود که در طلب وصل حضرت دوست (جل جلاله)، چون پروانه خود را به آتش می‌زد و در قلب شعله عاشقانه می‌سرود.

امام خمینی(ره) به عنوان یکی از تاثیرگذارترین معماران فرهنگ بشری در کنار شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی در احیای هویت فرهنگی جامعه نقشی به سزا داشت و به نوعی پیامبر بازگشت به هویت اسلامی و انسانی بود.

اینجانب ضمن تسلیت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) به ملت شریف ایران اسلامی و خانواده بزرگ ورزش و جوانان و ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری از خداوند منان خواستارم تا به ما توفیق دهد که راه امام شهدا و شهدا را تا تحقق ظهور ولی عصر( عج) با ایمان و صلابت و شور و شعف وصف ناپذیر ادامه دهیم. یا علی

سید قاسم قاسمی

IMG_20200602_202947_587

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code