به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری پارسی پو؛ سرهنگ علایی، سخنگو سرکلانتری نهم پلیس پیشگیری پایتخت، با بیان این خبر به خبرنگار پارسی پو گفت: این گوشت‌ها در مکانی جمع آوری می‌شد و پس از آن با ریختن در دستگاه چرخ گوشت و بسته‌بندی و در نهایت قرار دادن آن در سردخانه نگهداری می‌شد. پس از مدتی این گوشت‌های بسته‌بندی شده در سطح رستوران‌های محدوده توزیع و پخش می‌شد تا برای تهیه کباب کوبیده مورد استفاده قرار گیرد و در اختیار مردم گذاشته شود.

علایی در ادامه با کشف سرکه‌های آلوده پرداخت و اظهار کرد: همکاران ما در مجموعه سرکلانتری نهم موفق شدند افرادی را که اقدام به تهیه و توزیع سرکه‌های آلوده و نامرغوب می‌کردند دستگیر کنند. این افراد با استفاده از اسید و آب‌های آلوده نظیر آب‌های راکد و پس از آن افزودن رنگ‌های غیرمجاز اقدام به تهیه سرکه خوراکی می‌کردند، پس از آن نیز با چسباندن برچسب‌های تقلبی به عنوان سرکه مرغوب و کارخانه‌ای اقدام به توزیع می‌کردند و به راحتی سلامتی مردم را به خطر می‌انداختند.

سخنگوی سرکلانتری نهم پلیس پیشگیری در رابطه با کشف دستگاه استخراج ارزهای دیجتالی نیز عنوان کرد: خوشبختانه طی کار عملیاتی و تخصصی پلیس، باند استخراج ارزهای دیجیتالی منهدم شد و اعضای آن نیز در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند. از این بند چندین دستگاه استخراج ارز دیجتالی کشف و ضبط شد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به انهدام باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی دست‌ساز در محدوده استحفاظی سرکلانتری نهم پلیس پیشگیری پایتخت، بیان کرد: خوشبختانه چندین کارگاه تولید مشروبات الکلی دست‌ساز که سلامتی جوانان را به خطر می‌اندازد و حتی در مواقعی نیز باعث مرگ افراد شده است، متلاشی شد و حدود 1400 لیتر  مشروبات الکلی دست‌ساز نیز کشف شد و با دستور قضایی نیز معدوم خواهد شد.

او در پایان عنوان کرد: یک قبضه اسلحه شکاری دو لول به همراه تعدادی فشنگ نیز توسط ماموران سرکلانتری نهم پایتخت کشف و ضبط شد، اشرار قصد داشتند با استفاده از این اسلحه در اغتشاشات گذشته حضور یابند که خوشبختانه با کار سریع پلیسی از این اقدام آن جلوگیری شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code