سردار “حاجی محمد مهدیان نسب “از تدابیر اندیشیده شده پلیس لرستان برای برقراری نظم و امنیت پایان سال خبرداد.

به گزارش خبرگزاری پارسی پوازلرستان ؛ سردار مهدیان نسب روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان  با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برقراری نظم و امنیت ایام پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری ،اظهار کرد: ۹۸۵هزار عدد انواع مواد محترقه کشف شده است.

او افزود:  پارسی پومه‌های پلیس در نوروز ۹۸ با شعار «نشاط بهاری، نظم و قانون مداری» شروع می‌شود و در حوزه پلیس راهور و راه شعار ما «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» است.

 سردار مهدیان نسب با بیان اینکه در لرستان  قانون مداری  حاکم است ،یادآورشد:  مردم فوریت و غیرفوریت را خوب تشخیص می‌دهند و عمل می‌کنند.

او از اختصاص  یک فروند بالگرد از هشتم فروردین ماه به لرستان خبرداد و گفت: از طریق این بالگرد سطح استان تا روز ۱۳ فروردین ماه پایش می‌شود.

به گفته فرمانده انتظامی لرستان ۵ هزار و ۹۴۰  نفر در عملیات نوروزی پلیس لرستان در دو نوبت کاری حضور دارند.

سردار مهدیان نسب بابیان  اینکه ۳۴۰نفر نیروی کمکی از ناجا گرفته‌ایم و بیش از دو هزار نفر شبگرد محلات استان را پایش و کنترل می‌کنند، تصریح کرد: ۷۳۴ گشت کلانتری، پاسگاه، پیاده و راهور در سطح استان فعال است که ۲۴۸گشت از این تعداد مربوط به پلیس راه و راهور است.

او با بیان اینکه ۳۱ ایستگاه پلیس در ایام نوروز راه اندازی می‌شود و در ۴۸ نقطه استان ایست و بازرسی داریم، تاکید کرد: طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در نوروز اجرا می‌شوند.

سردار مهدیان نسب با بیان  اینکه ۵۵ دوربین آف لاین روی لباس پلیس استان نصب می‌شود که  از خرم آباد شروع شده است،  یادآورشد: ۲۰ نفر از واحدهای گشتی خرم آباد و ۱۰نفر از واحدهای گشتی بروجرد به این دوربین‌ها مجهز شده اند که به صورت آف لاین اقدامات پلیس و نوع برخورد و گفتمان او با شهروندان را ضبط می‌کند  

به گفته مقام ارشد انتظامی لرستان  تعداد این دوربین‌ها باید به بالای ۲۰۰ عدد  برسد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code