به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری پارسی پو، این پارسی پومه با اشاره به آماری درخصوص زندگی 40 میلیون آمریکایی در فقر و وابستگی آنها به کمک های غذایی به واکاوی دلایل این موضوع به رغم جایگاه آمریکا به عنوان بزرگ ترین اقتصاد جهان خواهد پرداخت.

در این پارسی پومه ضمن مروری بر سیاست های دولت آمریکا و تاثیر آن در گسترش فقر و نابرابری در این کشور، بالا بودن هزینه های دولت آمریکا در حوزه نظامی، اختصاص هزینه های کم برای طرح های اجتماعی و کمک به وضعیت اقتصادی مردم در آمریکا و افزایش فقر در آمریکا و ارتباط آن با گسترش مصرف مشروبات الکلی، مشکلات مربوط به سلامت روحی و از هم گسیختگی بنیان خانواده مورد بحث و گفت و گو قرار خواهد گرفت.

بخش دوم پارسی پومه این هفته «ما مردم» به بررسی جرائم و جنایات جنگی ارتش آمریکا خواهد پرداخت.

در این زمینه با اشاره به حضور نظامی آمریکا در کشورهای مختلف و جرائمی که مرتکب شده است، رویکرد آمریکا نسبت به مسائل نظامی و تعریف و تمجید آن از جرائم ارتش این کشور و استفاده ترامپ از ارتش این کشور به عنوان ابزاری برای دستیابی به اهداف خود مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.

«ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه ۱۶ آذر ساعت 20:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این پارسی پومه دوشنبه ساعت 23:00 بامداد، 07:00 و 18:00 و سه شنبه ساعت 03:00 روی آنتن خواهد رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code