به گزارش پارسی پو ، سریال «یک مشت پر عقاب» با بازی درخشان هنرپیشگان نام آشنای سینما و تلویزیون از امشب جایگرین سریال «پازل» در کانال اردوی شبکه سحر خواهد شد. 

این مجموعه تلویزیونی با طرح ملودرام خانوادگی و در قالبی معمایی، جنایی در بستر انقلاب بوده و پایان قصه با شروع انقلاب اسلامی در سال 57 همزمان می شود و این حادثه به پایان بخشیدن به این ملودرام کمک می کند. 

موضوع سریال، داستان امیرحسین دانشور، فارغ التحصیل مهندسی شیمی است که در حال گذراندن دوران سربازی در پادگان عجب شیر است. او با تماسی غیرمنتظره به تهران فراخوانده می شود و متوجه سکته پدرش (از مهندسان قدیمی شرکت ملی نفت) در ادامه حادثه خودکشی دخترش می شود. 

امیر حسین دانشور پس از اتمام مراسم درست در شبی به تبریز بر می گردد که همان روز مردم تبریز طی اقدامی دفتر حزب رستاخیز را به آتش کشیده اند و در این راستا ماجراهایی رقم زده می شود که مخاطب را با خود همراه می سازد. 

رضا کیانیان٬ حامد بهداد٬ علیرضا خمسه٬ پرویز پورحسینی٬ هرمز هدایت٬ آهو خردمند٬ فریبا کامران٬ مهرداد ضیایی٬ اشکان خطیبی٬ بیوک میرزایی، مهران رجبی، احمد آقالو٬ خزر معصومی٬ ساره بیات و… از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«یک مشت پر عقاب» به تهیه کنندگی، بهروز خوش‌رزم در شرکت پیام پاکستان به زبان اردو دوبله شده و از 29 دی ماه هر شب ساعت 21 به وقت تهران از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code