منابع خبری در ترکیه از وقوع یک درگیری مسلحانه و گروگانگیری در کلوب شبانه ای در استانبول خبر داده اند. آخرین گزارش ها حاکی از آن است که این حمله دست کم ۳۵ کشته و ۴۰ زخمی برجای گذاشته است.

به گزارش اصلاحات نیوز:  تلویزیون ان.تی.وی. ترکیه از کشته و زخمی شدن چندین تن در جریان حمله به یک کلوب شبانه در استانبول خبر داده است. تصاویر تلویزیونی از حاضر شدن آمبولانس ها در محل کلوب شبانه «رینا» در محله بشیکتاش استانبول خبر می دهند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از واسیپ شاهین، فرماندار استانبول از کشته شدن دست کم ۳۵ تن و زخمی شدن ۴۰ تن دیگر در جریان این حمله خبر داده است.

شبکه تلویزیونی ان.تی.وی. گزارش داده است که مهاجمان دو نفر بوده اند. هم زمان شبکه سی.ان.ان. گزارش کرده که مهاجمان خود را به شکل پاپا نوئل درآورده بودند.

در همین حال، بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، فرماندار استانبول گفته که در این حمله تروریستی، یک فرد مهاجم اقدام به تیراندازی در این کلوب کرده و در بدو ورود، دست کم یک افسر پلیس را نیز به ضرب گلوله کشته است.

گزارش شده در هنگام وقوع این حمله صدها تن در این کلوب شبانه حضور داشته اند. آن طور که تلویزیون های ترکیه گزارش کرده اند هنوز یکی از مهاجمان در داخل این کلوب است.

بر اساس گزارش بی.بی.سی، استانبول در چندین روز گذشته همواره با بالاترین هشدار امنیتی روبرو بوده و حدود ۱۷ هزار مأمور پلیس مشغول گشت زنی در این شهر بزرگ ترکیه هستند.

/ایسنا