رئیس مجلس در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه زمانی که با حضور چند نماینده در کنارش مواجه شد که مانع گوش دادن او به نظرات موافق و مخالف می شدند به شوخی گفت که ما چند ملک مقرب اینجا داریم.
آفتاب نیوز : علی لاریجانی در جریان بررسی بند 6 ماده 57 لایحه برنامه ششم توسعه جلسه علنی امروز-12 دی- وقتی در تلاش بود تا به نظر موافق و مخالفان گوش دهد، با حضور چند نماینده در كنار خودش كه مانع تمركز او بودند، مواجه شد. امری که باعث شد او با لحن خاص خودش بگوید: دو سه تا ملك مقرب اینجا داریم.

به گزارش خبرآنلاین، لاریجانی در ادامه وقتی پیشنهاد حذف بند 7 این ماده مطرح شد، اظهار كرد: یكی از عجایب روزگار این است كه جناب كاتب خودشان پیشنهاد حذف دادند و در لیست مخالفان هم هستند. این را هم بدانید.

در جریان این بررسی ها زمانی كه تریبون مصطفی كواكبیان برای بیان اخطار باز شد، او در ادامه گپ و گفت هایی كه چند روز اخیر میان او و رئیس مجلس شكل گرفته بود، گفت كه« برای نوبت ما كه آقای رئیس مصلحت نمی داند وقت اخطار بدهد شاید نوبت دیگران به ما برسد.»

لاریجانی در برابر این طعنه زدن كواكبیان گفت: حالا اگر نمی خواهید صبحت كنید، ادامه بدهیم...

نكته ای كه كواكبیان را صرافت انداخت تا سریعتر به اصل مطلب بپردازد: صحبت می كنیم شاید در مورد این بحث ها روزی با شما مناظره كنیم. در ضمن عید مسیحی ها را به هموطنان و نمایندگان مسیحی تبریك می گویم.