به نظر می رسد شریعتمداری و یارانش در داخل و خارج کشور که همگی از ترامپ خواسته اند برجام را لغو کند در حال تحقق شعار «آیت الله هاشمی و برجام، بهانه است بلکه اصل انقلاب و امام(ره) نشانه است» می باشند و می خواهند عقده های فرو خورده در دوران حیات امام(ره) را زنده نمایند و راهکارشان، هجمه به یاران امام(ره) است که در صدر آنان، آیت الله هاشمی قرار دارد.
رویداد۲۴«اگر کسى سخنى را بر ضد مومنى نقل کند و قصدش از آن، زشت کردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعى اش باشد و بخواهد او را از چشم مردم بیندازد، خداوند او را از ولایت خود خارج مى کند و تحت سرپرستى شیطان قرار مى دهد؛ ولى شیطان هم او را نمى پذیرد.» (امام صادق (ع) /اصول کافی/جلد۲/صفحه۳۵۸) 
گمشده دوران ما، آبروی افراد است، فراموش شده در زمان حاضر، حیثیت افراد است و رایج شده در زمان کنونی، هتک حیثیت و آبروی انسان ها است و چه بد زمانی است دورانی که مدعیان اسلام و مسلمانی، تهمت می زنند، افترا می بندند و دروغ می گویند.
حسین شریعتمداری مدیر مسوول معلوم الحال کیهان که روزانه مشغول تهمت زنی به مسوولان نظام و شخصیت های موثر در انقلاب است بار دیگر و این بار در آنتن زنده تلویزیون، به انتشار دروغ های خود پرداخت و بار دیگر، بزرگان نظام را مورد هجمه قرار داد. 
حسین شریعتمداری در برنامه «متن، حاشیه» با استناد به سندی از ویکی لیکس، مدعی شد درخواست تصویب تحریم های فلج کننده بر علیه ملت ایران، توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام سید محمد خاتمی به آمریکائی ها ارائه شده است و آنان بوده اند که موجب تحریم ایران شده و هم پیاله با دشمنان کشور شده اند. 
یاللعجب از این همه کینه و بغض، امان از این همه دشمنی و حسادت، و فغان از دست دشمنان انقلاب و اندیشه های امام (ره) که فرصت ظهور یافته اند.
اما در رابطه با تکرار هتاکی های صداوسیما باید نکاتی را یادآوری کرد.
۱- تا چه زمانی باید شاهد بود که مسوولان صداوسیما، فرصت هتاکی برای هتاکان فراهم می کنند ولی در سوی مقابل، فرصت دفاع به شخصی که آبرویش مورد هتک واقع شده است نمی دهند؟ تا چه زمانی بناست که صداوسیما در دست یک جناح باشد و به بزرگان نظام و افرادی که دارای سلیقه ها و نظرات متفاوتی هستند بتازد؟ 
آقایان صداوسیما، پشیزی انصاف داشته باشید. به آیت الله هاشمی در مناظرات انتخاباتی توسط احمدی نژاد افترا بسته می شود و اجازه دفاع به ایشان نمی دهید؟ به حجت الاسلام خاتمی، توهین می شود و اجازه دفاع نمی دهید؟ به حجت الاسلام ناطق نوری دروغ بسته می شود ولی فرصت دفاع نمی دهید؟ شبانه روز به سیاسیون جناح مقابلتان می تازید و به آنان فرصت صحبت نمی دهید؟ آقایان صداوسیما، پیرو کدام آئین هستید که اجازه بی انصافی و رذالت را تا به این حد، مجاز می داند؟ 
۲- حسین شریعتمداری به سخن یکی از مقامات آمریکایی به نام «مایکل لدین» استناد می کند که در دشمنی وی با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، تردیدی وجود ندارد. وی دشمن انقلاب اسلامی و بانیان آن است و لذا در مسیر دشمنی با آنان، هم انقلاب را تخریب خواهد کرد و هم بانیان انقلاب را، و چه کسی در پایه ریزی انقلاب و اداره آن، به حد و اندازه های آیت الله هاشمی می رسد. 
حسین شریعتمداری برای تخریب وجهه آیت الله هاشمی، به سخنان دشمن که خواهان افتراق در میان رهبران نظام اسلامی است استناد می کند تا منافع حزبی خود را پیش ببرد. آیا چنین استنادی صحیح است؟ آیا حسین شریعتمداری، دین ندارد که به راحتی اتهام می زند؟ اگر دین ندارد آیا از اصول انسانی هم بهره ای نبرده است که قصد ریختن آبروی افراد برای رسیدن به مطامع دنیایی دارد؟ 
۳- فرض کنیم که این سند برای حسین شریعتمداری جای تامل داشته باشد، آیا این موضوع، مجوز انتشار آن را در فضای رسانه ای کشور صادر می کند؟ آیا نباید اسناد را به دادگاه صالحه ارجاع داد؟ آیا تا زمانی که حکم دادگاه صادر نشده است می توان به انتشار اسناد ادعایی پرداخت؟ آیا اسلام نگفته است که تا جرم شخص متهم، اثبات نشده است او را مبرای از گناهان بدانید؟ چرا بویی از اسلام و انسانیت نبرده اند؟ 
۴- آیت الله هاشمی، منصوب رهبر انقلاب و رئیس مجمعی است که مصلحت نظام را تشخیص می دهند، منتخب مردم و نفر اول انتخابات سال گذشته خبرگان رهبری است، مورد تایید امام (ره) و از ارکان نظام است، آیا افترا بستن به چنین شخصی که در سطح اول مقامات نظام جمهوری اسلامی، حضور داشته و دارد توهین به رهبر انقلاب نیست؟ آیا توهین به مردم بصیر کشور نیست؟ آیا هدف شریعتمداری، انتقام از امام خمینی (ره) نیست؟ 
به نظر می رسد شریعتمداری و یارانش در داخل و خارج کشور که همگی از ترامپ خواسته اند برجام را لغو کند در حال تحقق شعار «آیت الله هاشمی و برجام، بهانه است بلکه اصل انقلاب و امام (ره) نشانه است» هستند و می خواهند عقده های فرو خورده در دوران حیات امام (ره) را زنده نمایند و راهکارشان، هجمه به یاران امام (ره) است که در صدر آنان، آیت الله هاشمی قرار دارد. 
۵- اگر روزی که محمود احمدی نژاد در مناظره های انتخاباتی، به بسیاری از شخصیت ها افترا بست و به آنان با تهمت پراکنی حمله کرد؛ با «به به» و «چه چه» صدر تا ذیل نظام مواجه نمی شد، و اگر اقدامات خلاف اخلاق او در تریبون نماز جمعه، تایید نمی شد، و اگر شورای نظارت «مشقی» و بیهوده صداوسیما در جهت احقاق حق افرادی که به آنان تهمت زده شده بود اقدامی می کرد و با فرد هتاک، برخورد می کرد و مسوولان صداوسیما را مواخذه می کرد، هیچگاه چنین دورانی پیش نمی آمد که صداو سیما تبدیل به یک رسانه جناحی و حزبی شود و تهمت پراکنی و آبروریزی مومنین، کار عادی و روزانه آن باشد. 
به راستی آیا شیطان، سرپرستی چنین افرادی را می پذیرد؟