سفر انتخاباتی حسن روحانی به اهواز

سفرهای انتخاباتی روز سه شنبه حسن روحانی حواشی به همراه داشت.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز (سه شنبه) نیز مانند دو روز گذشته با انجام دو سفر انتخاباتی در جمع هواداران زنجانی و خوزستانی خود به سخنرانی پرداخت.

وی که دوشنبه شب در زنجان اقامت داشت، صبح سه شنبه با همراهی مسعود سلطانی فر در سالن ۶ هزار نفری این شهر به سخنرانی پرداخت.
 
در این تجمع حامی روحانی با در دست داشتن پلاکاردهای سبز و بنفش و با سر دادن شعار های «روحانی قهرمان، خوش آمدی به زنجان»٬ «رای امید ملت٬ خوش آمدی به زنجان» و «روحانی زنده باد، خاتمی پاینده باد» از او استقبال کردند.

آنها همچنین در تشویق به روش ایسلندی با هر ضرب طبل، به صورت هماهنگ «یا حسین» را تکرار می کردند. همزمان با ورود حسن روحانی به سالن انقلاب زنجان، دو صخره نورد با بالا رفتن از دیوارهای سالن محل سخنرانی پرچم بزرگ ایران را در سقف این سالن بر افراشتند.

 
روحانی بلافاصله پس از سخنرانی در زنجان، این شهر را به مقصد اهواز ترک کرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پانزدهمین سخنرانی انتخاباتی خود را با همراهی محمود حجتی در ورزشگاه تختی اهواز  و در جمع هوادارن خود انجام داد.

حامیان خوزستانی تدبیر و امید که به تعبیر حسام الدین آشنا شمار آن ها به ۴۰ هزار نفر می رسید، با سر دادن شعار هایی نظیر  «سلام بر خاتمی، درود بر روحانی»، «روحانی٬ روحانی٬ حمایتت می کنیم» و «وصیت هاشمی٬ حمایت از روحانی»، کاندیدای مورد حمایت خود را تشویق می کردند.

افراد حاضر در وزرشگاه تختی اهواز همچنین شعار «ما که هوا نداریم٬ هنوز هواتو داریم» را در حمایت از رییس دولت تدبیر و امید سر می دادند که روحانی با بیان اینکه «روحانی دلش به هواداری شما خوش است» پاسخ هواداران خود را داد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بخش هایی از سخنرانی خود در جمع حامیان خوزستانی خود نسبت به کناره گیری اسحاق جهانگیری از رقابت های انتخاباتی به طرفداری از او واکنش نشان داد و با تمجید از جهانگیری این حرکت را اقدامی در جهت افزایش محبوبیت او عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، حسن روحانی شامگاه سه شنبه وارد اردبیل شد. او قرار است فردا صبح در جمع حامیان خود در این استان سخنرانی کند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون در مجموع ۱۵ سخنرانی انتخاباتی در جمع هواداران خود در شهر های قزوین، کرمان، یزد، بندرعباس، ارومیه٬ همدان، کرمانشاه، تهران، خرم آباد، اصفهان، تبریز، ساری، زنجان و اهواز انجام داده است.

انتهای پیام

حسن روحانیآذربایجان شرقیاردبیلاصفهانتهرانخوزستانزنجانقزوینکرمانکرمانشاهلرستانمازندرانهرمزگانهمدانیزدانتخاباتجهانگیری