آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در بزرگراه شهید سعیدی، مرگ چهار نفر از شهروندان را رقم زد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، وقتی شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در یک دستگاه مینی بوس شدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۳۳ را ساعت ۷:۲۰ صبح امروز به بزرگراه شهید سعیدی(مسیر شمال به جنوب)، حوالی خیابان سی متری جی روانه کرد. حسن سیفی معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه مینی بوس با پنج نفر سرنشین که سرویس کارکنان یکی از شرکت های خصوصی بود به علت نامشخصی از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش در حال سرایت به همه قسمت های این وسیله نقلیه بود.
وی در ادامه افزود: با توجه به ترافیک شدید در محل بروز حادثه، آتش نشانان از مسیر مخالف و در مدت زمان سه دقیقه ای خود را به محل حادثه رساندند و پس از ایمن سازی کامل با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند. معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی با بیان اینکه راننده مینی بوس قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی از این وسیله نقلیه خارج شده ولی چهار نفر سرنشین دیگر در خودرو محبوس بودند، تصریح کرد: آتش نشانان در حین مهار شعله های آتش با چهار سرنشین که دچار سوختگی شدید شده بودند مواجه شدند که متأسفانه پس از تحویل آنان به امدادگران اورژانس مشخص شد هر چهار نفر(سه نفر مرد و یک نفر خانم) براثر شدت جراحات جان خود را از دست داده اند.
سیفی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از مهار کامل شعله های آتش و لکه گیری، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل عوامل انتظامی دادند.
گفتنی است؛ کارشناسان علت یابی حوادث سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.
عکس: مسعود موثق

..

..

..

خودروشهیدتهرانمرگزن