در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان جام گیل، تیم فوتبال دخانیات رشت برابر رهگستران لنگرود به برتری رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا گیلان به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، در این مسابقه تیم فوتبال دخانیات رشت توانست با نتیجه سه بر صفر تیم فوتبال رهگستران لنگرود را شکست دهد.
در جریان این مسابقه که از هفته بیست و هشتم این رقابت ها و در رشت برگزار شد، تیم فوتبال دخانیات رشت در یک بازی برتر و یکطرفه ، موفق شد با به ثمر رساندن سه گل، یک پیروزی خانگی را کسب کند.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته بیست و هشتم این رقابت ها ، تیم های فوتبال شهرداری ماسال و چای ناطق لاهیجان به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.
در دیگر دیدار این رقابت ها ، تیم های فوتبال شهرداری چوبرتالش و شهرداری کلاچای رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال شهرداری چوبر تالش با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست داد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال پاس گیلان همچنان صدرنشین است ، تیم های فوتبال دخانیات رشت و شهرداری رضوانشهر نیز به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، 15 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
لیگ برترفوتبالگیلانشهرداری