رکنا: حامد کمیلی بازیگر این روزها منتظر اکران فیلم سینمایی "ایتالیا ایتالیا " به کارگردانی کاوه صباغ زاده است. از سوی دیگر او فیلم های "فصل شکار" به کارگردانی داریوش یاری، "راه رفتن روی سیم" با عنوان قبلی "بوف کور " ساخته احمدرضا معتمدی و "گیلدا" ساخته امید بنکدار و کیوان علیمحمدی را نیز برای حضور در جشنواره فیلم فجر و اکران آماده دارد.

از این میان فیلم " راه رفتن روی سیم" قرار است آبان ماه به روی پرده سینماها برود و فیلم "گیدا" نیز همراه با سایر فیلم‌های توقیفی وضعیت اکرانش به‌زودی مشخص خواهد شد.
فصل+شکار حامد کمیلی در نمایی از فیلم" فصل شکار"
"ایتالیا ایتالیا" به تهیه‌کنندگی مهدی صباغ زاده در ژانر کمدی، فانتزی و موزیکال ساخته‌شده است. این فیلم که در جشنواره سی و پنجم موردتوجه واقع شد، با کم شدن زمان آن در تدوین مجدد به 100 دقیقه رسید و قرار است پس از تاسوعا و عاشورای حسینی روی پرده سینماها برود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: من دوستت دارم و این به تو هیچ ربطی نداره. سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، رضا سخایی، همایون ارشادی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی و فائزه علوی، آنامهر اخلاقی، آرش مرشد، علی ملاقلی پور، حسن زاهدی، علی جناب، درنا مدنی، پریناز کنگاوری، آیدا اورنگ، ناصر مقدس، مهدی فهیمی و سپیده راستی فر در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

بازیگرجشنوارهسینماایتالیافیلم سینماییجشنواره فجرهمایون ارشادی